Річка Замчисько (Костопіль)
Опис Звіти 17Відгуки 0

Річка Замчисько (Костопіль)

Природна (безкоштовна) водойма
Площа: 17.2 гаБерегова лінія: 5.12 км
AI-аналітика локації
Середня впевненість
8/10
Місце з середньою до хорошої привабливістю для спінінгістів, особливо у вересні, але база даних все ще занадто мала для впевнених висновків про надійність

Річка Замчисько біля Костополя демонструє чітке поліпшення в останніх вересневих звітах (всі 5/5), що підніс загальну оцінку до 8/10. Спінінгова ловля з силіконовими приманками, особливо Select, приносить найстійкіші результати із 11 окунів на сеанс та регулярні щучі ударів. Однак база складається лише з 13 звітів, переважно спінінгістів; три останні звіти можуть бути серією вдачі, а не репрезентативним тренди. Дані залишаються неорієнтованими для інших сезонів та методів.

Найкращий сезон
Вересень показує виняткові результати (три послідовні оцінки 5/5); липень–серпень та весна мають позитивні звіти, але вересневі дані є найсильнішими серед доступних
Найкраща риба
Окунь та щука при спінінговій ловлі силіконовими приманками (особливо Select); окунь ловиться послідовніше, щука трапляється регулярно, але менш передбачувано
  • Використовуйте силіконові приманки Select розміром 1.8–2.0 дюйма на спінінгу — вони показали найкращі результати в вересні
  • Вересень демонструє найвищу активність окуня та щуки; якщо можливо, планіруйте поїздку на цей період
  • Очікуйте змішаних результатів навіть у гарні дні; щуки можуть бути активними, але окунь часто домінує в жорі
  • Ловіть на одному місці мінімум 1–2 години — звіти показують, що послідовні поклівки можливі при терпінні
Найкращі трофеї
Сом — 3.1кг
Вибірка містить лише 13 звітів, з яких три останні (вересень) усі отримали 5/5 оцінки — це може відображати серію вдачі або сезонний піки, а не типову якість. Переважна більшість звітів — від спінінгістів; дані про донну та поплавкову ловлю мінімальні. Період охоплення нерівномірний, особливо сильно представлений вересень; висновки про весну, зиму та осінь (крім вересня) залишаються ненадійними. Окремі рибалки можуть мати вищу навичку або удачу; один поганий день або три чудові дні можуть суттєво перекосити малу вибірку.
Чи була корисна ця аналітика?
✨ AI-прогноз на завтра
Погода, робочі приманки та методи лову для цієї локації.
Години роботи
Графік не вказано
Пн—
Вт—
Ср—
Чт—
Пт—
Сб—
Нд—
Опис
Замчисько досить велика річка, яка має дамбу з обох сторін м.Костополя. Водяться різні види риб, від хижака до мирної риби. Вода помірно прозора. Нещодавно Костопільська міська рада придбала "амфібію"-машину для очищення водойми від кувшинок, трави та іншої рослинності, а в подальшому планують чистити дно річки.
Риба на водоймі
Дозволені техніки риболовлі
Адреса
Україна, Рівненська область, Костопіль
Трофеї на водоймі (1)
Автор публікації
Maksimilian
Контакти
Ви власник цієї водойми?

Підтвердіть свою водойму, додайте контакти та ціни. Рибалки зможуть легко знайти вас, забронювати місце онлайн та залишати відгуки і ще багато цікавого! 🎣

😏 Норм
2 фото
0
Рибалкою задоволений. Впіймав дві невеликі щучки ... більше
Опубліковано: 5 год тому
0
😍 Кайфово
6 фото
2
Рибалка була дуже чудовою, за дві години на одному місці, піймав 11 окунів та 1 щуку, ... більше
Опубліковано: 6 дн тому
2
😍 Кайфово
6 фото
4
Рибалка була чудовою, вирішив половити щуку, але жор сьогодні був в окунів😅. Піймав ... більше
Опубліковано: 19.09.2026, 18:30
4
😍 Кайфово
5 фото
3
Впіймав дві неочікувані щуки на ультралайт.Також впіймав 6 окунів, на приманку селект ... більше
Опубліковано: 09.09.2026, 13:30
3
😍 Кайфово
3 фото
1
окунь вагою 250г... більше
Опубліковано: 07.09.2026, 18:16
1
😏 Норм
2 фото
1
Три рази кинув і такий малюк вискочив 😁... більше
Опубліковано: 06.09.2026, 10:41
1
😍 Кайфово
4 фото
3
Зловив сома вагою 3.1кг на воблер... більше
Опубліковано: 05.09.2026, 12:49
3
😏 Норм
1 фото
2
Враження чудові 😁... більше
Опубліковано: 05.09.2026, 11:55
2
😏 Норм
2 фото
0
место нормловить можно... більше
Опубліковано: 04.09.2026, 14:27
0
😏 Норм
2 фото
1
Зловив 2 окуня, один на 200г, друг витянув 3-4... більше
Опубліковано: 27.08.2026, 20:53
1

Ще немає відгуків

Стань першим, хто залишить відгук.

Водойми поруч

Часті питання

Чи платна риболовля на Річка Замчисько (Костопіль)?

Ні, Річка Замчисько (Костопіль) — природна водойма, риболовля безкоштовна. Дотримуйтесь правил вилову та сезонних заборон.

Яка риба водиться на Річка Замчисько (Костопіль)?

За звітами рибалок на Річка Замчисько (Костопіль) ловлять: Щука, Окунь, Судак, Сом. Найсвіжіші улови з фото — у вкладці «Звіти».

Коли найкраще їхати на Річка Замчисько (Костопіль)?

За аналізом 17 звітів найкращий сезон — Вересень показує виняткові результати. Погода та кльов на кожен день є у звітах рибалок.

Де знаходиться Річка Замчисько (Костопіль) і як дістатись?

Річка Замчисько (Костопіль) розташований у Костопіль, Рівненська область. Координати: 50.88065, 26.45723. Точка на карті Viskaart відкриває маршрут у навігаторі.

Скільки звітів і який рейтинг у Річка Замчисько (Костопіль)?

На Viskaart 17 звітів з Річка Замчисько (Костопіль). Додайте свій звіт або відгук після риболовлі.

Скануй QR код щоб завантажити застосунок Viskaart

Beta