Південний Буг (Вінниця)
Opis Raporty 66Opinie 0

Південний Буг (Вінниця)

Naturalny (bezpłatny) zbiornik wodny
Powierzchnia: 194 гаLinia brzegowa: 29.8 км
Inne nazwy:🇺🇦Сабарівське водосховище
Analiza AI lokalizacji
Wysoka pewność
7/10
Połowy średniej wartości z niestabilnym клювом i zmienną jakością; odpowiednie dla miłośników różnych gatunków, ale nie gwarantuje stabilnych połowów

Południowy Bug w Winnicy to dozwolona lokacja ze średnią reputacją (3,7/5 w 65 raportach). Najbardziej konsekwentne wyniki dają połowy донниowe na larwy owadów, robaki i czosnek dla karasów i leszczów latem, a także połowy spinningowe okonia i sandacza w chłodnych miesiącach. Jednak raporty często opisują niestabilny połów: niektórzy wędkarze po 4–8 godzinach łowienia prawie nic nie łapią, podczas gdy inni w krótszym czasie złapią kilka ryb. To miejsce nadaje się do eksperymentów, ale nie należy liczyć na niezawodny połów.

Najlepsza pora roku
Maj–lipiec i wrzesień–październik; sporadyczne udane wyjazdy również w grudniu i marcu, ale ze znacznie większą zmiennością
Najlepsza ryba
Karasie, leszcze, okonie i sandacze; szczupaki i inni gatunki spotykane rzadziej, ale możliwe
  • Połowy донniowe na larwy owadów, robaki i czosnek najskuteczniejsze dla karasów i leszczów w czerwcu–sierpniu i wrześniu; spróbuj wczesnym rankiem
  • Połowy spinningowe okonia i sandacza działają w chłodnych miesiącach (listopad–grudzień, marzec–kwiecień); używaj małych błyszczaków i woblerów (Meps, Freek Slim, tail-spinnery)
  • Łów między wschodem a zachodem słońca; pierwsze i ostatnie godziny światła; w 2–3 godziny możesz uzyskać lepsze wyniki niż przez cały dzień
  • Testuj miejsca z głębiami, sękiami i trzcinowiskami; pod mostem wykazuje konsekwentne wyniki
Dane oparte na 65 raportach, ale wiele zapisów jest ubogich w szczegóły i często zawiera tylko zdjęcia bez opisu warunków. Wiele raportów pochodzi z czerwca–lipca i listopada, inne miesiące mają słabe pokrycie. Zmienność ocen (od 1 do 5) jest znaczna, wskazując na wpływ warunków, umiejętności wędkarza i szczęścia, a nie tylko jakości lokacji. Końcowa ocena 7/10 jest uzasadniona, ale wymaga zrozumienia, że udane weekendy przemieszane są z pozbawionymi ulovów dniami
Czy ta analiza była pomocna?
✨ Prognoza AI na jutro
Pogoda, skuteczne przynęty i metody połowu dla tego miejsca.
Godziny pracy
Godziny nie podano
Pn—
Wt—
Śr—
Cz—
Pt—
Sb—
Nd—
Opis
природня водойма є хижаки, коропи і судаки
Ryby w łowisku
Dozwolone techniki wędkarskie
Adres
Україна, Вінницька область, Вінниця
Autor publikacji
REDMI Note 15
Kontakty
Czy jesteś właścicielem tego zbiornika wodnego?

Potwierdź swój zbiornik wodny, dodaj kontakty i ceny. Wędkarze będą mogli łatwo Cię znaleźć, rezerwować miejsce online, zostawiać opinie i wiele więcej! 🎣

😏 Normalnie
2 zdjęcie
1
Думав вже йти, але почав чути удари і залишився ще на 10 хв. А коли збирався йти, то н... więcej
Opublikowano: 28.05.2026, 22:09
1
😄 Fajnie
1 zdjęcie
0
Лящі клювали добре, 3 години риболовлі. ... więcej
Opublikowano: 23.05.2026, 16:37
0
😏 Normalnie
1 zdjęcie
1
норм... więcej
Opublikowano: 14.05.2026, 22:46
1
😏 Normalnie
1 zdjęcie
0
До цього ляща був ще один підлящик на монтаж ін-лайн, а особливо гарно клювало на звич... więcej
Opublikowano: 20.04.2026, 18:50
0
😏 Normalnie
3 zdjęcie
0
за 4 години одна покльовка, взяв на опариша ... więcej
Opublikowano: 29.03.2026, 19:36
0
😄 Fajnie
2 zdjęcie
0
Давно мене тут не було) Ось моя зимня риболовля. Не дуже часто виходить порибалити але... więcej
Opublikowano: 20.02.2026, 19:06
0

Nie ma jeszcze opinii

Zostań pierwszą osobą, która doda opinię.

Łowiska w pobliżu

Częste pytania

Czy wędkowanie na Південний Буг (Вінниця) jest płatne?

Nie, Південний Буг (Вінниця) to naturalny akwen, wędkowanie jest bezpłatne. Przestrzegaj regulaminu i okresów ochronnych.

Jakie ryby są w Південний Буг (Вінниця)?

Według raportów na Південний Буг (Вінниця) łowi się: Karaś, Karp, Wzdręga, Leszcz. Najnowsze połowy ze zdjęciami są w zakładce „Raporty”.

Kiedy najlepiej jechać na Південний Буг (Вінниця)?

Na podstawie 66 raportów najlepszy sezon to Maj. Pogoda i brania na każdy dzień są w raportach.

Gdzie jest Південний Буг (Вінниця) i jak dojechać?

Південний Буг (Вінниця) leży w Vinnytsia, Vinnytska oblast. Współrzędne: 49.22929, 28.47641. Punkt na mapie Viskaart otwiera trasę w nawigacji.

Ile raportów i jaką ocenę ma Південний Буг (Вінниця)?

Viskaart ma 66 raportów z Південний Буг (Вінниця). Dodaj swój raport lub opinię po wędkowaniu.

Zeskanuj kod QR, aby pobrać aplikację Viskaart

Beta